Ο Snik δεν παρέλειψε να αφιερώσει χρόνο στους θαυμαστές του
Στο Ναύπλιο βρέθηκε την περασμένη Παρασκευή ο Snik, προκαλώντας μια μίνι αναστάτωση στην πόλη, καθώς, όταν τον αντιλήφθηκαν τα παιδιά συγκεντρώθηκαν κατά δεκάδες έξω από κατάστημα που έκανε τα ψώνια του.
![snik_2_rolex](https://www.diaforetiko.gr/wp-content/uploads/2024/05/img_664c38cd72174.jpg)
![snik_rolex](https://www.diaforetiko.gr/wp-content/uploads/2024/05/img_664c38cda89c9.jpg)
Ειδικότερα, ο Snik βρέθηκε σε κατάστημα της παλιάς πόλης στον Μεγάλο Δρόμο, όπου αγόρασε ρολόι Rolex αξίας 116.000 ευρώ, όπως αναφέρει ο ιστότοπος anagnostis.org.
![](https://i.ytimg.com/vi/4hGe8HjnQ8I/hqdefault.jpg)
Μάλιστα, οι μαθητές από τα γύρω σχολεία που έμαθαν για την παρουσία του Snik συγκεντρώθηκαν κατά δεκάδες έξω από το κοσμηματοπωλείο, δημιουργώντας μια έντονη και ζωντανή ατμόσφαιρα.
Πάντως, ο Snik δεν παρέλειψε να αφιερώσει χρόνο στους θαυμαστές του. Φωτογραφήθηκε με πολλούς από αυτούς και συνομιλήσε μαζί τους.